Projektowanie

Projekty indywidualne i technologie POMATI

Linia czekoladowa

Grupa Pomati projektuje i buduje niestandardowe linie produkcyjne. Nasze produkty są wynikiem nieustannej dbałości o najnowsze materiały i najbardziej innowacyjne technologie, które wykorzystujemy przy produkcji czekoladek w małych i średnich zakładach produkcyjnych oraz działach R&D. Nasza ścisła współpraca z klientami pozwala nam sprostać bardzo zróżnicowanym wymaganiom w zakresie produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Zbiornik do czekolady

Podajnik form z sekcją
podgrzewania form

OSD

Stół wibracyjny
do form

Temperówka
do czekolady

Tunel chłodniczy

Zbiornik do czekolady

Podajnik form z sekcją
podgrzewania form

OSD

Stół wibracyjny
do form

Temperówka
do czekolady

Tunel chłodniczy

Zbiornik do czekolady

Ponieważ kąpiele wodne z regulacją temperatury mają zasadnicze znaczenie dla procesów obróbki czekolady, kremów i nadzień, dobrze skalibrowane zbiorniki mają kluczowe znaczenie. Istnieje możliwość sparowania zbiornika z automatyczną pompą sterowaną z pulpitu zbiornika lub czujnikiem poziomu umieszczonym wewnątrz urządzenia temperującego.

Podajnik form z sekcją podgrzewania

Dostępne dla OneShot OSD-5 i OneShot OSD-10.

OSD

Maszyna do produkcji pralin OSD-5
Prawdziwą rewolucją Pomati jest zastosowanie technologii OneShot, która pozwala wyprodukować do 360 foremek czekoladek na godzinę. Nasze maszyny pozwalają na produkcję pralin, trufli, nadziewanych czekoladek, tabliczek czekolady oraz wszelkich innych sezonowych produktów, których wykonanie ręczne jest czasochłonne.

Stół wibrujący do form

Dostępne dla OneShot OSD-5 i OneShot OSD-10.

Temperówka do czekolady

Stworzony do rozgrzewania i temperowania każdego rodzaju czekolady. Bezpośrednie temperowanie śrubą Archimedesa zapewnia płynność czekolady, a optymalna krystalizacja sprawia, iż uzyskany produkt końcowy posiada wyjątkową jakość.

Tunel chłodniczy poziomy

Specjalnie zaprojektowany i zbudowany do chłodzenia produktów, takich jak czekoladowe jajka wielkanocne, ciasteczka i słodycze w polewie. Tunel chłodzący Pomati jest idealny zarówno dla pracowni rzemieślniczych, jak i przemysłowych fabryk. Produkt dostarczany jest do tunelu taśmociągiem, gdzie jest chłodzony powietrzem o niskiej temperaturze. System chłodzenia i przenośnik taśmowy są uruchamiane poprzez ręczną obsługę panelu sterowania.
Stwórz swoją własną linię czekoladową dostosowaną do Twoich potrzeb!